Wiadomości

Pożyczki ze złą historią kredytową 2019-08-15

Zanim zaczniemy mówić o pożyczce ze złą historią kredytową, najpierw musisz zrozumieć takie pojęcia, jak historia kredytowa i zła historia kredytowa oraz sposób w jaki powstają!

Pożyczka na spełnienie niewielkich marzeń 2019-06-21

Nie zawsze trzeba dużo inwestować, aby spełnić małe marzenie. Wystarczy tak niewiele, aby zwykły szary dzień stał się wyjątkowy dla Ciebie lub Twoich bliskich. Jeśli nie nie masz oszczędności, a Twoja pensja nie pozwala Ci od razu zaoszczędzić pieniędzy na spełnienie tego marzenia, pozostaję Ci albo zacząć oszczędzać, aby je spełnić, albo wziąć pożyczkę.

Pożyczki zawsze dostępne dla wszystkich! 2019-06-12

Jak postępować? Potrzebna dodatkowa gotówka!

Przeczytaj zanim pożyczysz! 2019-05-09

Czym jest odpowiedzialne pożyczanie? Nie da się tego wyjaśnić jednym słowem, dlatego niniejszy tekst może pomóc Ci zrozumieć istotę frazy: odpowiedzialne pożyczanie.

Pożyczka czy oszczędności, co jest ważniejsze? 2019-04-02

Codziennie w mediach dyskutuje się o pożyczkach internetowych i niewystarczającej ocenie wypłacalności przez pożyczkodawców, co może stwarzać potencjalne zagrożenia dla gospodarki. Odpowiedzialni urzędnicy wyrażają swoją opinię i wizję obecnej sytuacji przy udzielaniu pożyczek, co wywołuje wielki niepokój opinii publicznej na znanych portalach.