Porównuj i wybieraj spośród 1 pożyczkodawców.

Informacja o pożyczkodawcy

Provident.pl - Provident Polska S.A.
Adres: Warszawie, przy ul. Inflanckiej 4A
Telefon: 600 200 200
Adres e-mail: bok@provident.pl
Maksymalne RRSO (APR): 506,29%
Okres: od 3 mies. do 4 lata
Reprezentatywny przykład dla pożyczki: Przy pożyczce 2000 zł na 12 miesiące z przedłużeniem spłaty, prowizja wynosi 270.26 zł, całkowity koszt wynosi 2270.26 zł, roczna stopa oprocentowania RRSO 163.14%.

Jeśli potrzebujesz pożyczki z dłuższym okresem spłaty i innymi warunkami jej uzyskania, właściwym wyborem będzie pożyczka konsumencka. Pożyczka konsumencka pozwala poprawić jakość życia, ale wymaga również dodatkowej odpowiedzialności. Zrealizuj swoje marzenia z pożyczką konsumencką!


Pozyczki365.pl

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO)

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania – to całkowity koszt pożyczki, wyrażony w procentach. Obliczona roczna stopa procentowa nie obejmuje wydatków związanych z niewypełnieniem zobowiązań wynikających z umowy pożyczki. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania może wynosić do 8595,83% rocznie.

Informacje dotyczące odsetek karnych lub  polityki przedłużenia terminu spłaty

W przypadku, gdy kwota pożyczki nie zostanie spłacona w wyznaczonym terminie, pożyczkodawca może zażądać zapłaty odsetek karnych od całkowitej zaległej kwoty pożyczki, za każdy dzień opóźnienia. Jeżeli płatność nie jest dokonywana przez długi okres czasu bez porozumienia z pożyczkodawcą, pożyczkodawca ma prawo do jednostronnego przekazania sprawy do windykacji prowadzonej przez  strony trzecie.

Po terminowej spłacie pożyczki tworzy się dobra historia kredytowa, która w przyszłości zwiększa szanse na uzyskanie pożyczki na korzystnych warunkach.

Działaj odpowiedzialnie

Pożyczka online jest dobrym rozwiązaniem, jeśli:

Pożyczka online nie jest dobrym rozwiązaniem, jeśli

Działaj odpowiedzialnie, oceń swoje możliwości spłaty pożyczki. Zanim weźmiesz pożyczkę, przeczytaj warunki umowy pożyczki i upewnij się, że możesz je spełnić.

Strona główna Pozyczki365.pl nie jest pożyczkodawcą i nie udziela pożyczek pieniężnych. Wszyscy pożyczkodawcy wymienieni w porównaniu posiadają odpowiednią licencję instytucji kredytowej. Maksymalne RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania) 8595,83%. Minimalny okres spłaty pożyczki 62 dni, maksymalny czas spłaty 5 lat. Reprezentatywny przykład dla pożyczki: 5000 ZŁ na 3 miesiące, prowizja 1685 ZŁ, całkowity koszt 6685 ZŁ, RRSO 551%.